Field Matches

Next Matches

Friday, July 1, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
final
120
ES
Playas Rincón Victoria FS
ES
CD Uma Los Olivos
17:00 32-Ramón Rico 32 0 - 7 info
201
PT
Paço Arcos Clube
ES
CAB Estepona
16:00 42-CD Sabinillas 42 info

Finished Matches

Friday, July 1, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
final
204
ES
CAB Estepona
ES
Manilva
17:00 41-Las Viñas 41 8 - 54
 
Manilva
103
ES
Al Francés Malaga
ES
CD Uma Los Olivos
17:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 4
 
CD Uma Los Olivos
206
ES
CB Maristas Córdoba
PT
FC Os Belenenses
16:00 41-Las Viñas 41 43 - 18
 
CB Maristas Córdoba
110
ES
Palma Futsal
PT
CDR "os Vinhais"
16:00 37-PM Guadalajaire 37 1 - 2
 
CDR "os Vinhais"
90
ES
CD Playas Torremolinos
PT
UD Alfornelos
16:00 32-Ramón Rico 32 3 - 0
 
CD Playas Torremolinos
83
PT
Sporting CP C
PT
Sporting CP D
16:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 6
 
Sporting CP D
121
ES
FS Torremolinos
ES
UD Playas Málaga FS
15:00 37-PM Guadalajaire 37 1 - 0
 
FS Torremolinos
96
PT
UD Alfornelos
ES
UD Churriana
15:00 32-Ramón Rico 32 2 - 1
 
UD Alfornelos
76
PT
Sporting CP
ES
Málaga Promesas
15:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 3
 
Málaga Promesas
semi-finals
119
ES
Al Francés Malaga
ES
CD Uma Los Olivos
14:00 37-PM Guadalajaire 37 0 - 9 info
118
PT
Cad Coruche
ES
Playas Rincón Victoria FS
14:00 32-Ramón Rico 32 1 - 3 info
final
69
PT
Sporting CP B
ES
CD Playas Torremolinos
14:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 5
 
CD Playas Torremolinos
245
ES
CD Salesianos Algeciras
PT
EF Belém H
12:30 8-Polo 8 2 - 4
 
EF Belém H
234
ES
Ultimate Madrid A
TH
Bisp Cruzeiro Acad
12:30 17-Francisco Munoz Perez 17 0 - 0 info
205
ES
Adeba
PT
Odivelas BC
12:30 42-CD Sabinillas 42 69 - 24
 
Odivelas BC
178
ES
Seseña CF
ES
Team WA 3024
12:30 7-Polo 7 3 - 0
 
Seseña CF
semi-finals
109
PT
CDR "os Vinhais"
ES
Playas Rincón Victoria FS
12:30 36-José Paterna 36 4 - 1 info
108
ES
FS Torremolinos A
ES
Palma Futsal
12:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 4 info
102
ES
CD Uma Los Olivos
ES
CD Murcia FS F
12:30 35-Tiro de Pichón 35 6 - 2 info
101
ES
Al Francés Malaga
ES
FS Torremolinos B
12:30 32-Ramón Rico 32 4 - 0 info
final
93
ES
CD Playas Torremolinos
PT
Scu Torreense
12:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 4 - 2
 
CD Playas Torremolinos
224
ES
A.D Taraguilla B
PT
SL Olivais
11:50 2-Polo 2 1 - 0
 
A.D Taraguilla B
214
ES
CD Leonesa B
ES
A.D Taraguilla A
11:50 1-Polo 1 5 - 4
 
CD Leonesa B
62
ES
Madrid CFF A
ES
Algeciras FS
11:50 3-Polo 3 2 - 3
 
Algeciras FS
semi-finals
200
PT
FC Os Belenenses
ES
CAB Estepona
11:30 42-CD Sabinillas 42 12 - 51 info
89
PT
Internacional SC
PT
UD Alfornelos
11:30 36-José Paterna 36 0 - 2 info
88
PT
Gmdup
ES
CD Playas Torremolinos
11:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 5 info
82 A3 A4 11:30 32-Ramón Rico 32 1 - 0 info
81
ES
CD Uma Los Olivos
PT
Sporting CP C
11:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 1 info
75
PT
CF São João Deus
ES
Málaga Promesas
11:30 35-Tiro de Pichón 35 1 - 3 info
final
253
ES
Madrid CFF C
ES
Malaga CF
11:10 8-Polo 8 3 - 0
 
Madrid CFF C
237
PT
GD Malveira Serra
ES
CD Toledo
11:10 9-Polo 9 2 - 1
 
GD Malveira Serra
156
PT
EF Belém F
ES
A.D Taraguilla
11:10 10-Polo 10 2 - 3
 
A.D Taraguilla
149
ES
CD Leonesa
ES
Seseña CF
11:10 17-Francisco Munoz Perez 17 2 - 4
 
Seseña CF
231
PT
EF Belém B
ES
CDJS Elcano
10:40 3-Polo 3 4 - 5
 
CDJS Elcano
211
ES
CD Leonesa
ES
CD Salesianos Algeciras
10:40 2-Polo 2 3 - 2
 
CD Leonesa
10
ES
CD Leonesa
ES
CD Toledo A
10:40 1-Polo 1 3 - 5
 
CD Toledo A
semi-finals
202
ES
CAB Estepona
PT
Team WPC 2818
10:30 42-CD Sabinillas 42 66 - 23 info
95
ES
UD Churriana
ES
Al Francés Malaga D
10:30 36-José Paterna 36 11 - 1 info
94
PT
SC Torres
PT
UD Alfornelos
10:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 3 info
92
ES
CD Murcia FS C
PT
Scu Torreense
10:30 32-Ramón Rico 32 3 - 4 info
91
ES
CD Playas Torremolinos
ES
Al Francés Malaga C
10:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 1 info
74
ES
CD Uma Los Olivos
PT
Sporting CP
10:30 35-Tiro de Pichón 35 0 - 1 info
final
246
ES
Malaga CF
ES
Alhaurin
09:50 7-Polo 7 3 - 0
 
Malaga CF
238
ES
Atletico Zabal
ES
CD Leonesa
09:50 17-Francisco Munoz Perez 17 2 - 1
 
Atletico Zabal
198
ES
Malaga CF
ES
Madrid CFF
09:50 8-Polo 8 3 - 5
 
Madrid CFF
semi-finals
177
ES
Team WA 3024
PT
UD Alta Lisboa
09:50 10-Polo 10 6 - 4 info
176
ES
Seseña CF
ES
UD Al-Andalus
09:50 9-Polo 9 2 - 0 info
61
ES
Algeciras FS
CA
Inter Acad Toronto
09:40 4-Polo 4 5 - 3 info
60
ES
Madrid CFF A
ES
Madrid CFF B
09:40 2-Polo 2 4 - 1 info
final
59
PT
SL Olivais
ES
Atl Casarrubuelos
09:40 3-Polo 3 0 - 3
 
Atl Casarrubuelos
48
ES
CD Leonesa D
ES
CD Carlinda
09:40 1-Polo 1 1 - 2
 
CD Carlinda
semi-finals
203
PT
Team WPC 2817
ES
Manilva
09:30 42-CD Sabinillas 42 39 - 42 info
quarter-finals
87
PT
UD Alfornelos
PT
CDR "os Vinhais"
09:30 36-José Paterna 36 6 - 1 info
86
PT
P8 Academia Futsal
PT
Internacional SC
09:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 6 info
80
ES
CD Murcia FS A
PT
CF São João Deus B
09:30 32-Ramón Rico 32 1 - 0 info
79
PT
Sporting CP D
ES
Inmobiliaria Castillo FS
09:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 0 info
semi-finals
68
ES
Barça Escola
ES
CD Playas Torremolinos
09:30 35-Tiro de Pichón 35 2 - 7 info
223
PT
SL Olivais
PT
AC Bougadense A
08:40 4-Polo 4 5 - 1 info
222
ES
A.D Taraguilla B
PT
EF Belém
08:40 2-Polo 2 3 - 0 info
213
ES
A.D Taraguilla A
PT
GD Malveira Serra
08:40 3-Polo 3 8 - 4 info
212
ES
CD Leonesa B
ES
CD Leonesa A
08:40 1-Polo 1 7 - 0 info
252
ES
Malaga CF
ES
Madrid CFF E
08:30 9-Polo 9 5 - 0 info
251
ES
Madrid CFF C
ES
Madrid CFF D
08:30 10-Polo 10 8 - 7 info
199
ES
CB Ciudad Algeciras A
PT
Paço Arcos Clube
08:30 42-CD Sabinillas 42 31 - 40 info
final
185
PT
Estoril Praia A
TH
Bisp Cruzeiro Acad
08:30 7-Polo 7 5 - 6
 
Bisp Cruzeiro Acad
173
ES
CD Toledo G
ES
CD Leonesa
08:30 17-Francisco Munoz Perez 17 0 - 2
 
CD Leonesa
quarter-finals
85
ES
CD Playas Torremolinos
PT
CF São João Deus A
08:30 36-José Paterna 36 2 - 1 info
84
ES
Al Francés Malaga
PT
Gmdup
08:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 5 info
78
PT
Sporting CP C
ES
CD Murcia FS B
08:30 32-Ramón Rico 32 1 - 0 info
77
ES
CD Uma Los Olivos
PT
Cad Coruche
08:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 0 info
semi-finals
67
ES
Al Francés Malaga A
PT
Sporting CP B
08:30 35-Tiro de Pichón 35 2 - 5 info

Thursday, June 30, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
356
ES
CD Torres Sagrada Familia
ES
CD Playas Torremolinos
21:00 34-Pista Benalmadena 34 0 - 3 info
358
ES
CDF San Pedro Costa
ES
CD Torres Sagrada Familia
20:00 34-Pista Benalmadena 34 0 - 0 info
392
PT
Paço Arcos Clube
ES
CB Ciudad Algeciras B
20:00 42-CD Sabinillas 42 53 - 9 info
399
PT
Team WPC 2818
ES
Centurias
20:00 41-Las Viñas 41 43 - 33 info
357
ES
Al Francés Malaga D
PT
SC Torres
19:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 12 info
359
ES
CD Murcia FS C
ES
CD Playas Torremolinos
19:00 32-Ramón Rico 32 0 - 1 info
386
PT
FC Os Belenenses
ES
CB Ciudad Algeciras A
19:00 42-CD Sabinillas 42 31 - 54 info
391
ES
CAB Estepona
PT
Odivelas BC B
19:00 41-Las Viñas 41 66 - 7 info
467
ES
Madrid CFF A
ES
Pablo Picasso
18:10 6-Polo 6 3 - 2 info
468
CA
Inter Acad Toronto
ES
Madrid CFF B
18:10 5-Polo 5 2 - 1 info
372
ES
Al Francés Malaga C
PT
Scu Torreense
18:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 1 info
373
ES
CD Murcia FS D
PT
UD Alfornelos
18:00 32-Ramón Rico 32 0 - 4 info
374
ES
Al Francés Malaga E
ES
UD Churriana
18:00 36-José Paterna 36 2 - 4 info
395
PT
Team WPC 2817
ES
CAB Estepona
18:00 42-CD Sabinillas 42 40 - 43 info
421
ES
CB Maristas Córdoba
PT
Odivelas BC
18:00 41-Las Viñas 41 54 - 18 info
423
PT
FC Os Belenenses
ES
CB Ciudad Algeciras
18:00 43-Ciudad San Roque 43 38 - 29 info
515
ES
Marbella Promesas CD
ES
Madrid CFF E
17:10 11-Polo 11 0 - 3 info
516
ES
Alhaurin
ES
Madrid CFF C
17:10 12-Polo 12 0 - 10 info
379
ES
Malaga CF
ES
Madrid CFF D
17:10 13-Polo 13 3 - 0 info
380
ES
Colegio Miramadrid
ES
Esteponense CDF
17:10 14-Polo 14 0 - 2 info
385
ES
Alhaurin de la Torre
PT
Odivelas BC A
17:00 42-CD Sabinillas 42 31 - 37 info
400
PT
Odivelas BC D
ES
Manilva
17:00 41-Las Viñas 41 6 - 64 info
413
PT
Team WPC 2820
ES
CB Ciudad Algeciras
17:00 43-Ciudad San Roque 43 28 - 29 info
469
ES
Pablo Picasso
CA
Inter Acad Toronto
16:10 1-Polo 1 0 - 5 info
470
ES
Madrid CFF B
ES
Algeciras FS
16:10 2-Polo 2 0 - 2 info
512
ES
Polomas
ES
Malaga CF
16:00 13-Polo 13 0 - 3 info
513
ES
Alhaurin
ES
Colegio Miramadrid
16:00 14-Polo 14 3 - 2 info
518
ES
Polomas
ES
FC Cartagena Sad
16:00 7-Polo 7 0 - 3 info
519
ES
Malaga CF
ES
Madrid CFF
16:00 8-Polo 8 5 - 0 info
260
ES
UD Playas Málaga FS
ES
FS Torremolinos
15:30 37-PM Guadalajaire 37 5 - 0 info
514
ES
Madrid CFF C
ES
Marbella Promesas CD
14:45 12-Polo 12 3 - 0 info
377
ES
Madrid CFF D
ES
Colegio Miramadrid
14:45 13-Polo 13 6 - 0 info
378
ES
Esteponense CDF
ES
Malaga CF
14:45 14-Polo 14 0 - 7 info
226
ES
Madrid CFF E
ES
Alhaurin
14:45 11-Polo 11 4 - 2 info
259
ES
CD Uma Los Olivos
PT
CDR "os Vinhais"
14:30 37-PM Guadalajaire 37 8 - 0 info
343
PT
Cad Coruche
ES
CD Murcia FS A
14:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 4 info
344
PT
UD Alfornelos
PT
Gmdup
14:30 32-Ramón Rico 32 2 - 2 info
221
ES
Madrid CFF E
ES
Madrid CFF C
13:45 11-Polo 11 0 - 9 info
319
ES
CD Playas Torremolinos
ES
Inmobiliaria Castillo FS
13:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 4 info
320
PT
Internacional SC
PT
Sporting CP C
13:30 32-Ramón Rico 32 1 - 3 info
351
ES
CDF San Pedro Costa
ES
CD Murcia FS C
13:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 3 info
307
ES
CD Uma Los Olivos
PT
CF São João Deus B
12:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 0 info
308
PT
CDR "os Vinhais"
ES
Al Francés Malaga
12:30 37-PM Guadalajaire 37 1 - 8 info
331
PT
Sporting CP D
PT
CF São João Deus A
12:30 32-Ramón Rico 32 7 - 0 info
434
ES
Puente Castro FC
ES
CD Leonesa
12:30 4-Polo 4 1 - 9 info
435
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
Ultimate Madrid
12:30 5-Polo 5 9 - 3 info
436
PT
SL Olivais
ES
Polomas i
12:30 6-Polo 6 3 - 0 info
396
PT
Odivelas BC C
ES
CB Ciudad Algeciras
12:00 41-Las Viñas 41 46 - 43 info
197
ES
UD Al-Andalus
PT
UD Alta Lisboa
12:00 9-Polo 9 2 - 2 info
198
ES
Seseña CF
ES
CD Leonesa
12:00 10-Polo 10 0 - 2 info
508
ES
Monitores FA
TH
Bisp Cruzeiro Acad
12:00 11-Polo 11 0 - 0 info
509
ES
Polomas
ES
Team WA 3024
12:00 12-Polo 12 0 - 3 info
369
ES
Al Francés Malaga E
ES
Al Francés Malaga C
11:30 36-José Paterna 36 0 - 5 info
370
PT
Scu Torreense
ES
CD Murcia FS D
11:30 37-PM Guadalajaire 37 8 - 0 info
371
PT
UD Alfornelos
ES
UD Churriana
11:30 35-Tiro de Pichón 35 0 - 3 info
448
PT
GD Malveira Serra
PT
AC Bougadense A
11:30 4-Polo 4 5 - 2 info
449
ES
CD Leonesa C
ES
Ultimate Madrid
11:30 5-Polo 5 7 - 0 info
450
ES
CD Leonesa B
ES
A.D Taraguilla B
11:30 6-Polo 6 4 - 1 info
460
ES
Puerto la Linea
PT
AC Bougadense B
11:30 1-Polo 1 0 - 3 info
461
PT
SL Olivais
PT
EF Belém
11:30 2-Polo 2 4 - 1 info
462
ES
CD Leonesa A
ES
A.D Taraguilla A
11:30 3-Polo 3 0 - 5 info
411
ES
Adeba
PT
Odivelas BC
11:00 41-Las Viñas 41 28 - 26 info
472
PT
EF Belém
PT
Central 32
10:50 13-Polo 13 1 - 0 info
511
ES
Malaga CF
ES
Alhaurin
10:50 14-Polo 14 8 - 0 info
354
ES
CD Murcia FS C
ES
Al Francés Malaga D
10:30 35-Tiro de Pichón 35 12 - 0 info
355
PT
SC Torres
ES
CDF San Pedro Costa
10:30 37-PM Guadalajaire 37 3 - 0 info
431
PT
SL Olivais
ES
Puente Castro FC
10:30 1-Polo 1 5 - 1 info
432
ES
CD Leonesa
ES
CD Salesianos Algeciras
10:30 2-Polo 2 3 - 3 info
433
ES
Ultimate Madrid
ES
Polomas i
10:30 3-Polo 3 3 - 0 info
195
ES
CD Toledo G
ES
UD Al-Andalus
09:40 7-Polo 7 6 - 0 info
196
PT
UD Alta Lisboa
ES
Seseña CF
09:40 8-Polo 8 1 - 2 info
485
ES
Union Africa Ceuti
ES
CD Toledo
09:40 10-Polo 10 2 - 3 info
506
ES
CD Toledo H
ES
Monitores FA
09:40 9-Polo 9 0 - 5 info
366
ES
CD Murcia FS D
ES
Al Francés Malaga E
09:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 3 info
367
PT
UD Alfornelos
PT
Scu Torreense
09:30 35-Tiro de Pichón 35 0 - 8 info
368
ES
Al Francés Malaga C
ES
UD Churriana
09:30 36-José Paterna 36 3 - 3 info
445
ES
CD Leonesa B
PT
GD Malveira Serra
09:30 1-Polo 1 2 - 1 info
446
PT
AC Bougadense A
ES
CD Leonesa C
09:30 2-Polo 2 4 - 2 info
447
ES
Ultimate Madrid
ES
A.D Taraguilla B
09:30 3-Polo 3 0 - 4 info
457
ES
CD Leonesa A
ES
Puerto la Linea
09:30 4-Polo 4 3 - 0 info
458
PT
AC Bougadense B
PT
SL Olivais
09:30 5-Polo 5 0 - 11 info
459
PT
EF Belém
ES
A.D Taraguilla A
09:30 6-Polo 6 0 - 10 info
332
PT
P8 Academia Futsal
ES
CD Murcia FS B
08:30 36-José Paterna 36 1 - 4 info
352
ES
CD Torres Sagrada Familia
PT
SC Torres
08:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 3 info
353
ES
Al Francés Malaga D
ES
CD Playas Torremolinos
08:30 35-Tiro de Pichón 35 0 - 16 info
480
PT
EF Belém
TH
Bisp Cruzeiro Acad
08:30 12-Polo 12 2 - 3 info
481
PT
Central 32
ES
Puente Castro FC
08:30 13-Polo 13 1 - 4 info
482
ES
Ultimate Madrid B
ES
CD Carlinda
08:30 14-Polo 14 2 - 2 info
492
PT
SL Olivais
ES
Union Africa Ceuti
08:30 10-Polo 10 5 - 1 info
493
PT
GD Malveira Serra
ES
Team WA 2915
08:30 11-Polo 11 1 - 5 info
494
ES
Ultimate Madrid A
ES
CD Toledo
08:30 9-Polo 9 4 - 0 info
3
PT
SL Olivais
ES
Atletico Zabal
18:20 7-Polo 7 0 - 1 info
6
ES
Ultimate Madrid
AU
Ibc Australia
18:20 8-Polo 8 0 - 1 info
2
ES
La Sagra CF
ES
Atletico Zabal
10:50 7-Polo 7 1 - 2 info
5
ES
CD Leonesa
AU
Ibc Australia
10:50 8-Polo 8 4 - 0 info
1
ES
La Sagra CF
PT
SL Olivais
08:30 7-Polo 7 3 - 1 info
4
ES
CD Leonesa
ES
Ultimate Madrid
08:30 8-Polo 8 4 - 1 info
quarter-finals
117
ES
CD Uma Los Olivos
PT
SQ Benfica
21:00 32-Ramón Rico 32 7 - 1 info
116
ES
Al Francés Malaga
PT
SC Torres
21:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 2 info
115
ES
Playas Rincón Victoria FS
ES
CD Murcia FS
20:00 32-Ramón Rico 32 6 - 5 info
114
PT
Cad Coruche
PT
CDR "os Vinhais"
20:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 1 info
250
ES
Madrid CFF E
ES
Esteponense CDF
19:30 14-Polo 14 5 - 1 info
249
ES
Malaga CF
ES
Alhaurin
19:30 13-Polo 13 5 - 1 info
248
ES
Madrid CFF D
ES
Marbella Promesas CD
19:30 11-Polo 11 3 - 0 info
247
ES
Madrid CFF C
ES
Colegio Miramadrid
19:30 12-Polo 12 3 - 0 info
semi-finals
233
ES
Team WA 2915
TH
Bisp Cruzeiro Acad
19:30 8-Polo 8 2 - 4 info
232
ES
Puente Castro FC
ES
Ultimate Madrid A
19:30 7-Polo 7 4 - 5 info
148
ES
Seseña CF
ES
CD Toledo E
19:30 9-Polo 9 2 - 0 info
147
ES
Extremadura FB
ES
CD Leonesa
19:30 10-Polo 10 6 - 7 info
210
ES
CD Salesianos Algeciras
PT
SL Olivais
19:10 6-Polo 6 4 - 0 info
209
ES
CD Leonesa
ES
Ultimate Madrid
19:10 5-Polo 5 7 - 0 info
quarter-finals
106
PT
CDR "os Vinhais"
PT
SQ Benfica B
19:00 36-José Paterna 36 3 - 0 info
semi-finals
197
ES
FC Cartagena Sad
ES
Madrid CFF
18:20 10-Polo 10 0 - 2 info
196
ES
Malaga CF
ES
Polomas
18:20 9-Polo 9 3 - 0 info
quarter-finals
175
PT
UD Alta Lisboa
ES
Polomas
18:20 12-Polo 12 3 - 0 info
174
ES
CD Toledo H
ES
UD Al-Andalus
18:20 11-Polo 11 1 - 3 info
semi-finals
172
ES
CD Leonesa
ES
Monitores FA
18:20 14-Polo 14 5 - 3 info
171
ES
CD Toledo G
TH
Bisp Cruzeiro Acad
18:20 13-Polo 13 1 - 0 info
244
PT
EF Belém H
ES
Puerto la Linea
17:10 10-Polo 10 2 - 0 info
243
GI
Mons Calp SC
ES
CD Salesianos Algeciras
17:10 9-Polo 9 0 - 3 info
quarter-finals
208
PT
SL Olivais
ES
Polomas i
17:10 6-Polo 6 3 - 0 info
207
ES
Ultimate Madrid
ES
Puente Castro FC
17:10 5-Polo 5 6 - 0 info
semi-finals
184
PT
Estoril Praia B
TH
Bisp Cruzeiro Acad
17:10 8-Polo 8 0 - 2 info
183
ES
Arucas Fusión
PT
Estoril Praia A
17:10 7-Polo 7 0 - 1 info
58
ES
Atl Casarrubuelos
ES
Union Manilva CFCD
17:10 4-Polo 4 7 - 0 info
57
PT
SL Olivais
ES
Puente Castro FC B
17:10 3-Polo 3 2 - 1 info
47
ES
Puente Castro FC A
ES
CD Carlinda
17:10 2-Polo 2 1 - 3 info
46
ES
CD Leonesa D
ES
CD Leonesa F
17:10 1-Polo 1 5 - 0 info
quarter-finals
66
ES
CD Playas Torremolinos
PT
Sporting CP A
17:00 32-Ramón Rico 32 10 - 1 info
65
ES
CD Murcia FS
ES
Barça Escola
17:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 3 info
semi-finals
230
ES
CDJS Elcano
B4 16:10 6-Polo 6 0 - 0 info
229
PT
EF Belém A
PT
EF Belém B
16:10 5-Polo 5 4 - 5 info
9
PT
SL Olivais
ES
CD Toledo A
16:10 4-Polo 4 0 - 4 info
8
ES
CD Toledo B
ES
CD Leonesa
16:10 3-Polo 3 1 - 4 info
236
ES
CD Toledo
ES
CD Carlinda
16:00 10-Polo 10 4 - 1 info
235
PT
EF Belém
PT
GD Malveira Serra
16:00 9-Polo 9 0 - 1 info
155
ES
Monitores FA B
ES
A.D Taraguilla
16:00 12-Polo 12 1 - 2 info
154
PT
EF Belém F
PT
CF Os Unidos
16:00 11-Polo 11 2 - 1 info
quarter-finals
64
ES
Al Francés Malaga B
PT
Sporting CP B
15:30 32-Ramón Rico 32 0 - 3 info
63
ES
Al Francés Malaga A
PT
CDR "os Vinhais"
15:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 19 - 0 info
45
ES
CD Toledo C
ES
CD Carlinda
15:10 4-Polo 4 0 - 1 info
44
PT
EF Belém C
ES
Puente Castro FC A
15:10 3-Polo 3 1 - 3 info
43
PT
GD Malveira Serra B
ES
CD Leonesa F
15:10 2-Polo 2 0 - 7 info
42
ES
CD Leonesa D
PT
EF Belém D
15:10 1-Polo 1 7 - 0 info
182
TH
Bisp Cruzeiro Acad
ES
CD Salesianos Algeciras
14:45 10-Polo 10 6 - 0 info
181
ES
CB Ciudad Algeciras
PT
Estoril Praia B
14:45 9-Polo 9 0 - 2 info
180
PT
Estoril Praia A
ES
Ultimate Madrid
14:45 8-Polo 8 2 - 1 info
179
ES
Arucas Fusión
ES
UD Los Barrios
14:45 7-Polo 7 5 - 0 info
105
ES
Palma Futsal
PT
Benavente Fca
12:30 36-José Paterna 36 9 - 1 info
104
ES
CD Murcia FS E
ES
FS Torremolinos A
12:30 35-Tiro de Pichón 35 4 - 5 info
56
ES
Union Manilva CFCD
PT
GD Malveira Serra A
12:30 3-Polo 3 8 - 7 info
55
ES
Atl Casarrubuelos
PT
UD Alta Lisboa
12:30 2-Polo 2 10 - 0 info
54
ES
Puente Castro FC B
ES
AD San Garcia
12:30 1-Polo 1 4 - 3 info
151
ES
Monitores FA A
PT
CF Os Unidos
12:00 8-Polo 8 0 - 3 info
150
PT
SL Olivais
PT
EF Belém F
12:00 7-Polo 7 0 - 1 info
146
ES
CD Toledo E
PT
EF Belém E
12:00 14-Polo 14 3 - 0 info
145
ES
Seseña CF
PT
UD Alta Lisboa
12:00 13-Polo 13 1 - 0 info
100
ES
CD Murcia FS F
PT
Scu Torreense
11:30 32-Ramón Rico 32 2 - 1 info
99
ES
UD Playas Málaga FS
ES
CD Uma Los Olivos
11:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 3 info
153
ES
A.D Taraguilla
ES
Team WA 3022
10:50 10-Polo 10 4 - 2 info
152
ES
Monitores FA B
ES
CD Toledo F
10:50 9-Polo 9 5 - 2 info
144
ES
CD Leonesa
PT
GD Malveira Serra
10:50 12-Polo 12 5 - 3 info
143
ES
Extremadura FB
PT
Central 32
10:50 11-Polo 11 3 - 1 info
228
ES
Atletico Zabal
ES
CD San Roque
10:30 5-Polo 5 0 - 0 info
227
ES
CDJS Elcano
6A 10:30 4-Polo 4 3 - 0 info
107
PT
SQ Benfica A
ES
Playas Rincón Victoria FS
10:30 36-José Paterna 36 1 - 3 info
98
PT
UD Alfornelos
ES
FS Torremolinos B
10:30 32-Ramón Rico 32 1 - 2 info
97
ES
Al Francés Malaga
PT
SC Torres
10:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 1 info
53
PT
SL Olivais
AU
Ibc Australia
10:30 6-Polo 6 3 - 1 info
242
PT
CF Outurela
ES
Puerto la Linea
09:40 13-Polo 13 0 - 1 info
241
PT
EF Belém H
PT
AC Bougadense
09:40 14-Polo 14 5 - 0 info
240
ES
CD Salesianos Algeciras
PT
EF Belém G
09:40 12-Polo 12 4 - 0 info
239
ES
CD Arbitros Va
GI
Mons Calp SC
09:40 11-Polo 11 4 - 5 info
73
ES
Málaga Promesas
PT
Gmdup A
09:30 32-Ramón Rico 32 3 - 0 info
72
PT
CF São João Deus
PT
Gmdup B
09:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 7 - 2 info
226
PT
EF Belém B
ES
Puerto la Linea
08:30 6-Polo 6 3 - 0 info
225
PT
EF Belém A
6B 08:30 5-Polo 5 3 - 0 info
71
ES
Al Francés Malaga
PT
Sporting CP
08:30 32-Ramón Rico 32 1 - 14 info
70
ES
CD Uma Los Olivos
PT
Internacional SC
08:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 11 - 0 info
1/8
52
ES
Costa Unida
PT
GD Malveira Serra A
08:30 4-Polo 4 0 - 3 info
51
ES
CD Toledo D
PT
UD Alta Lisboa
08:30 3-Polo 3 4 - 5 info
50
ES
CD Leonesa E
ES
AD San Garcia
08:30 2-Polo 2 0 - 4 info
49
AU
Ibc Australia
ES
Puerto la Linea
08:30 1-Polo 1 3 - 0 info

Wednesday, June 29, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
289
ES
CD Uma Los Olivos
PT
SC Torres
22:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 0 info
290
PT
CDR "os Vinhais"
ES
CD Murcia FS
22:00 32-Ramón Rico 32 3 - 6 info
277
ES
Al Francés Malaga
PT
SQ Benfica
21:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 6 - 2 info
278
PT
Cad Coruche
ES
Playas Rincón Victoria FS
21:00 32-Ramón Rico 32 2 - 1 info
257
ES
Al Francés Malaga
ES
CD Uma Los Olivos
20:00 35-Tiro de Pichón 35 0 - 8 info
258
PT
CDR "os Vinhais"
ES
UD Playas Málaga FS
20:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 7 info
287
PT
SC Torres
PT
CDR "os Vinhais"
20:00 32-Ramón Rico 32 0 - 0 info
296
PT
Sporting CP
ES
Málaga Promesas
20:00 33-Pista Benalmadena 33 0 - 4 info
404
PT
Odivelas BC D
ES
Centurias
20:00 42-CD Sabinillas 42 14 - 59 info
415
PT
Odivelas BC
ES
CB Ciudad Algeciras
20:00 41-Las Viñas 41 13 - 45 info
156
ES
Seseña CF
ES
Monitores FA B
19:50 9-Polo 9 5 - 1 info
166
ES
CD Arbitros Va
PT
EF Belém G
19:50 10-Polo 10 3 - 1 info
213
ES
CB Ciudad Algeciras
PT
Estoril Praia A
19:50 11-Polo 11 2 - 1 info
214
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
Arucas Fusión
19:50 12-Polo 12 0 - 2 info
219
ES
UD Los Barrios
PT
Estoril Praia B
19:50 13-Polo 13 1 - 2 info
220
ES
Ultimate Madrid
TH
Bisp Cruzeiro Acad
19:50 14-Polo 14 0 - 4 info
107
CA
Inter Acad Toronto
ES
Madrid CFF A
19:10 6-Polo 6 1 - 2 info
426
ES
Puente Castro FC
ES
CD Salesianos Algeciras
19:10 5-Polo 5 0 - 7 info
454
PT
SL Olivais
ES
CD Leonesa A
19:10 2-Polo 2 0 - 1 info
455
PT
EF Belém
PT
AC Bougadense B
19:10 4-Polo 4 4 - 0 info
465
ES
Puerto la Linea
PT
EF Belém D
19:10 1-Polo 1 0 - 3 info
466
ES
Costa Unida
ES
CD Toledo C
19:10 3-Polo 3 0 - 3 info
256
ES
FS Torremolinos
PT
CDR "os Vinhais"
19:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 4 - 2 info
268
PT
CDR "os Vinhais"
ES
CD Playas Torremolinos
19:00 35-Tiro de Pichón 35 1 - 15 info
275
PT
SQ Benfica
PT
Cad Coruche
19:00 32-Ramón Rico 32 0 - 5 info
276
ES
Playas Rincón Victoria FS
ES
Al Francés Malaga
19:00 33-Pista Benalmadena 33 3 - 3 info
390
ES
CB Ciudad Algeciras B
ES
CAB Estepona
19:00 42-CD Sabinillas 42 5 - 70 info
398
ES
CAB Estepona
PT
Odivelas BC C
19:00 41-Las Viñas 41 74 - 15 info
375
ES
Madrid CFF D
ES
Esteponense CDF
18:45 14-Polo 14 9 - 1 info
497
PT
EF Belém G
AU
Ibc Australia
18:45 7-Polo 7 1 - 7 info
498
ES
La Sagra CF
ES
CD Arbitros Va
18:45 10-Polo 10 4 - 0 info
501
PT
SL Olivais
PT
AC Bougadense
18:45 9-Polo 9 10 - 0 info
502
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
Puerto la Linea
18:45 8-Polo 8 3 - 2 info
504
ES
Atletico Zabal
PT
EF Belém H
18:45 11-Polo 11 2 - 2 info
505
GI
Mons Calp SC
ES
Ultimate Madrid
18:45 12-Polo 12 0 - 3 info
75
ES
Atl Casarrubuelos
AU
Ibc Australia
18:10 3-Polo 3 10 - 1 info
76
ES
CD Carlinda
PT
GD Malveira Serra A
18:10 1-Polo 1 4 - 1 info
85
ES
Puente Castro FC A
PT
UD Alta Lisboa
18:10 2-Polo 2 5 - 0 info
86
ES
Union Manilva CFCD
PT
GD Malveira Serra B
18:10 5-Polo 5 8 - 7 info
108
ES
Algeciras FS
ES
Pablo Picasso
18:10 4-Polo 4 9 - 0 info
521
ES
Al Francés Malaga B
PT
Sporting CP A
18:00 35-Tiro de Pichón 35 3 - 0 info
294
ES
Málaga Promesas
PT
Internacional SC
18:00 34-Pista Benalmadena 34 14 - 0 info
318
PT
Sporting CP C
ES
CD Playas Torremolinos
18:00 33-Pista Benalmadena 33 6 - 4 info
325
PT
Benavente Fca
PT
CDR "os Vinhais"
18:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 0 info
337
ES
FS Torremolinos A
PT
SQ Benfica A
18:00 32-Ramón Rico 32 3 - 5 info
384
ES
CB Ciudad Algeciras A
ES
Alhaurin de la Torre
18:00 42-CD Sabinillas 42 67 - 29 info
389
PT
Odivelas BC B
PT
Paço Arcos Clube
18:00 41-Las Viñas 41 3 - 48 info
145
ES
Extremadura FB
PT
EF Belém E
17:40 7-Polo 7 3 - 1 info
146
PT
SL Olivais
ES
Team WA 3022
17:40 8-Polo 8 4 - 1 info
151
ES
Monitores FA A
PT
UD Alta Lisboa
17:40 9-Polo 9 0 - 1 info
152
ES
CD Toledo F
ES
CD Leonesa
17:40 10-Polo 10 0 - 7 info
157
ES
Monitores FA B
PT
GD Malveira Serra
17:40 11-Polo 11 1 - 1 info
158
PT
CF Os Unidos
ES
Seseña CF
17:40 12-Polo 12 0 - 2 info
163
ES
A.D Taraguilla
PT
EF Belém F
17:40 13-Polo 13 3 - 1 info
164
PT
Central 32
ES
CD Toledo E
17:40 14-Polo 14 2 - 3 info
25
PT
SL Olivais
ES
CD Toledo B
17:10 1-Polo 1 4 - 7 info
26
ES
Atletico Zabal
ES
Puerto la Linea
17:10 2-Polo 2 3 - 0 info
40
ES
CD San Roque
ES
CD Toledo A
17:10 3-Polo 3 0 - 3 info
41
ES
CDJS Elcano
ES
CD Leonesa
17:10 4-Polo 4 3 - 6 info
113
ES
Madrid CFF B
ES
Madrid CFF A
17:10 6-Polo 6 0 - 3 info
430
ES
Puente Castro FC
ES
Polomas i
17:10 5-Polo 5 3 - 0 info
301
ES
Playas Rincón Victoria FS
PT
Scu Torreense
17:00 35-Tiro de Pichón 35 0 - 3 info
317
ES
Inmobiliaria Castillo FS
PT
Internacional SC
17:00 32-Ramón Rico 32 3 - 2 info
326
ES
UD Playas Málaga FS
ES
FS Torremolinos B
17:00 33-Pista Benalmadena 33 7 - 3 info
350
PT
SC Torres
ES
CD Playas Torremolinos
17:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 6 info
403
ES
Manilva
PT
Team WPC 2818
17:00 41-Las Viñas 41 65 - 39 info
405
PT
Odivelas BC
ES
CB Ciudad Algeciras
17:00 42-CD Sabinillas 42 20 - 18 info
182
PT
EF Belém H
GI
Mons Calp SC
16:35 11-Polo 11 1 - 1 info
495
PT
CF Outurela
PT
EF Belém G
16:35 8-Polo 8 1 - 0 info
496
AU
Ibc Australia
ES
La Sagra CF
16:35 7-Polo 7 1 - 3 info
499
ES
CD Leonesa
PT
SL Olivais
16:35 9-Polo 9 4 - 2 info
500
PT
AC Bougadense
ES
CD Salesianos Algeciras
16:35 10-Polo 10 2 - 7 info
247
ES
Alhaurin
ES
Esteponense CDF
16:35 13-Polo 13 4 - 0 info
503
ES
Ultimate Madrid
ES
Atletico Zabal
16:35 12-Polo 12 1 - 1 info
250
ES
Colegio Miramadrid
ES
Malaga CF
16:35 14-Polo 14 0 - 8 info
428
ES
CD Salesianos Algeciras
PT
SL Olivais
16:10 5-Polo 5 3 - 2 info
429
ES
Ultimate Madrid
ES
CD Leonesa
16:10 6-Polo 6 3 - 11 info
442
ES
CD Leonesa C
ES
CD Leonesa B
16:10 1-Polo 1 0 - 7 info
444
PT
GD Malveira Serra
ES
A.D Taraguilla B
16:10 3-Polo 3 2 - 1 info
451
ES
CD Leonesa A
PT
EF Belém
16:10 2-Polo 2 5 - 2 info
456
ES
Puerto la Linea
ES
A.D Taraguilla A
16:10 4-Polo 4 0 - 3 info
314
ES
Palma Futsal
ES
CD Uma Los Olivos
15:30 32-Ramón Rico 32 2 - 2 info
338
PT
SC Torres
ES
CD Murcia FS F
15:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 0 info
341
ES
CD Murcia FS A
PT
UD Alfornelos
15:30 37-PM Guadalajaire 37 5 - 0 info
364
ES
Al Francés Malaga C
ES
CD Murcia FS D
15:30 33-Pista Benalmadena 33 8 - 0 info
143
PT
EF Belém E
PT
SL Olivais
15:30 7-Polo 7 1 - 0 info
144
ES
Team WA 3022
ES
Extremadura FB
15:30 8-Polo 8 2 - 2 info
149
PT
UD Alta Lisboa
ES
CD Toledo F
15:30 9-Polo 9 3 - 1 info
150
ES
CD Leonesa
ES
Monitores FA A
15:30 10-Polo 10 2 - 0 info
155
PT
GD Malveira Serra
PT
CF Os Unidos
15:30 11-Polo 11 2 - 1 info
161
PT
EF Belém F
PT
Central 32
15:30 13-Polo 13 0 - 1 info
162
ES
CD Toledo E
ES
A.D Taraguilla
15:30 14-Polo 14 2 - 1 info
72
PT
GD Malveira Serra A
AU
Ibc Australia
15:10 2-Polo 2 2 - 3 info
95
PT
SL Olivais
PT
EF Belém C
15:10 5-Polo 5 2 - 1 info
96
ES
AD San Garcia
ES
CD Toledo D
15:10 6-Polo 6 2 - 3 info
109
ES
Madrid CFF A
ES
Algeciras FS
15:10 4-Polo 4 3 - 2 info
112
ES
Pablo Picasso
ES
Madrid CFF B
15:10 3-Polo 3 0 - 17 info
517
ES
Madrid CFF
ES
Polomas
14:30 13-Polo 13 3 - 0 info
305
PT
CF São João Deus B
PT
CDR "os Vinhais"
14:30 32-Ramón Rico 32 4 - 0 info
329
PT
CF São João Deus A
PT
P8 Academia Futsal
14:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 4 info
330
ES
CD Murcia FS B
PT
Sporting CP D
14:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 14 info
211
PT
Estoril Praia A
ES
CD Salesianos Algeciras
14:30 7-Polo 7 3 - 3 info
212
ES
Arucas Fusión
ES
CB Ciudad Algeciras
14:30 8-Polo 8 3 - 0 info
217
PT
Estoril Praia B
ES
Ultimate Madrid
14:30 9-Polo 9 1 - 2 info
218
TH
Bisp Cruzeiro Acad
ES
UD Los Barrios
14:30 10-Polo 10 4 - 1 info
244
ES
Esteponense CDF
ES
Colegio Miramadrid
14:30 11-Polo 11 4 - 2 info
245
ES
Polomas
ES
Alhaurin
14:30 12-Polo 12 0 - 3 info
269
PT
Sporting CP B
PT
CDR "os Vinhais"
13:30 33-Pista Benalmadena 33 13 - 0 info
295
PT
Internacional SC
PT
Gmdup B
13:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 6 info
312
ES
CD Uma Los Olivos
PT
UD Alfornelos
13:30 32-Ramón Rico 32 3 - 3 info
349
ES
Al Francés Malaga D
ES
CDF San Pedro Costa
13:30 37-PM Guadalajaire 37 3 - 0 info
283
ES
CD Uma Los Olivos
PT
Gmdup A
12:30 37-PM Guadalajaire 37 5 - 1 info
284
PT
CF São João Deus
ES
Al Francés Malaga
12:30 32-Ramón Rico 32 3 - 2 info
302
ES
CD Murcia FS E
ES
Al Francés Malaga
12:30 33-Pista Benalmadena 33 2 - 8 info
324
ES
FS Torremolinos B
PT
Benavente Fca
12:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 6 - 2 info
73
ES
CD Leonesa D
ES
Atl Casarrubuelos
12:30 1-Polo 1 1 - 1 info
342
PT
Gmdup
PT
Cad Coruche
12:30 35-Tiro de Pichón 35 1 - 9 info
365
PT
Scu Torreense
ES
UD Churriana
12:30 36-José Paterna 36 5 - 0 info
425
PT
SL Olivais
ES
Ultimate Madrid
12:30 2-Polo 2 4 - 0 info
427
ES
CD Leonesa
ES
Polomas i
12:30 5-Polo 5 3 - 0 info
443
ES
Ultimate Madrid
PT
AC Bougadense A
12:30 3-Polo 3 2 - 6 info
452
ES
Puerto la Linea
PT
SL Olivais
12:30 4-Polo 4 0 - 3 info
383
PT
Odivelas BC A
PT
FC Os Belenenses
12:00 41-Las Viñas 41 15 - 32 info
416
PT
FC Os Belenenses
ES
CB Maristas Córdoba
12:00 42-CD Sabinillas 42 27 - 33 info
22
PT
EF Belém A
PT
SL Olivais
11:50 1-Polo 1 1 - 9 info
23
ES
CD Toledo B
ES
Atletico Zabal
11:50 6-Polo 6 0 - 0 info
37
PT
EF Belém B
ES
CD San Roque
11:50 2-Polo 2 3 - 0 info
38
ES
CD Toledo A
ES
CDJS Elcano
11:50 3-Polo 3 4 - 1 info
440
PT
GD Malveira Serra
ES
CD Leonesa C
11:50 4-Polo 4 6 - 2 info
464
PT
EF Belém D
ES
Costa Unida
11:50 5-Polo 5 3 - 0 info
201
ES
Team WA 3024
ES
Monitores FA
11:40 11-Polo 11 1 - 3 info
477
ES
Ultimate Madrid B
PT
EF Belém
11:40 7-Polo 7 0 - 2 info
478
TH
Bisp Cruzeiro Acad
PT
Central 32
11:40 8-Polo 8 5 - 1 info
479
ES
Puente Castro FC
ES
CD Carlinda
11:40 9-Polo 9 3 - 1 info
489
ES
Ultimate Madrid A
PT
SL Olivais
11:40 12-Polo 12 6 - 0 info
490
ES
Union Africa Ceuti
PT
GD Malveira Serra
11:40 13-Polo 13 1 - 2 info
491
ES
Team WA 2915
ES
CD Toledo
11:40 14-Polo 14 3 - 1 info
236
ES
FC Cartagena Sad
ES
Malaga CF
11:40 10-Polo 10 0 - 2 info
520
ES
Al Francés Malaga A
ES
Al Francés Malaga B
11:30 37-PM Guadalajaire 37 9 - 2 info
267
PT
Sporting CP B
ES
Barça Escola
11:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 5 - 0 info
288
ES
CD Murcia FS
ES
CD Uma Los Olivos
11:30 33-Pista Benalmadena 33 0 - 0 info
293
PT
Gmdup B
PT
Sporting CP
11:30 36-José Paterna 36 1 - 6 info
306
ES
Al Francés Malaga
ES
CD Uma Los Olivos
11:30 35-Tiro de Pichón 35 1 - 2 info
313
PT
UD Alfornelos
PT
SQ Benfica B
11:30 32-Ramón Rico 32 6 - 1 info
397
ES
CB Ciudad Algeciras
PT
Team WPC 2817
11:00 42-CD Sabinillas 42 20 - 45 info
406
PT
Team WPC 2820
ES
Adeba
11:00 41-Las Viñas 41 14 - 54 info
71
ES
CD Carlinda
ES
CD Leonesa D
10:50 3-Polo 3 1 - 4 info
83
ES
CD Leonesa E
ES
Puente Castro FC A
10:50 2-Polo 2 0 - 12 info
84
PT
UD Alta Lisboa
ES
Union Manilva CFCD
10:50 1-Polo 1 0 - 5 info
93
ES
CD Leonesa F
PT
SL Olivais
10:50 6-Polo 6 2 - 0 info
94
PT
EF Belém C
ES
AD San Garcia
10:50 5-Polo 5 4 - 1 info
463
ES
Puente Castro FC B
ES
Puerto la Linea
10:50 4-Polo 4 3 - 0 info
376
ES
Colegio Miramadrid
ES
Malaga CF
10:35 11-Polo 11 0 - 6 info
193
ES
Seseña CF
ES
CD Toledo G
10:35 7-Polo 7 3 - 0 info
194
ES
CD Leonesa
PT
UD Alta Lisboa
10:35 8-Polo 8 2 - 0 info
206
ES
Polomas
ES
CD Toledo H
10:35 13-Polo 13 0 - 3 info
208
ES
Team WA 3024
TH
Bisp Cruzeiro Acad
10:35 12-Polo 12 0 - 1 info
223
ES
Alhaurin
ES
Marbella Promesas CD
10:35 10-Polo 10 14 - 16 info
243
ES
Colegio Miramadrid
ES
Polomas
10:35 9-Polo 9 3 - 0 info
265
PT
Sporting CP A
ES
CD Murcia FS
10:30 36-José Paterna 36 0 - 3 info
281
PT
Gmdup A
PT
CF São João Deus
10:30 32-Ramón Rico 32 0 - 5 info
335
PT
SQ Benfica A
PT
SC Torres
10:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 0 info
336
ES
CD Murcia FS F
ES
FS Torremolinos A
10:30 37-PM Guadalajaire 37 6 - 2 info
255
ES
UD Playas Málaga FS
ES
Al Francés Malaga
10:30 35-Tiro de Pichón 35 9 - 1 info
19
ES
Atletico Zabal
PT
EF Belém A
09:50 2-Polo 2 0 - 3 info
20
ES
Puerto la Linea
ES
CD Toledo B
09:50 3-Polo 3 0 - 3 info
34
ES
CDJS Elcano
PT
EF Belém B
09:50 4-Polo 4 4 - 1 info
35
ES
CD Leonesa
ES
CD Toledo A
09:50 5-Polo 5 1 - 4 info
106
ES
CD Toledo C
PT
EF Belém D
09:50 6-Polo 6 6 - 0 info
115
ES
Algeciras FS
CA
Inter Acad Toronto
09:50 1-Polo 1 3 - 3 info
522
ES
CD Murcia FS
ES
Al Francés Malaga A
09:30 36-José Paterna 36 1 - 5 info
270
ES
Barça Escola
ES
CD Playas Torremolinos
09:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 6 info
300
ES
Al Francés Malaga
ES
Playas Rincón Victoria FS
09:30 35-Tiro de Pichón 35 3 - 1 info
311
PT
SQ Benfica B
ES
Palma Futsal
09:30 32-Ramón Rico 32 2 - 2 info
323
PT
CDR "os Vinhais"
ES
UD Playas Málaga FS
09:30 37-PM Guadalajaire 37 2 - 5 info
170
ES
CD Arbitros Va
AU
Ibc Australia
09:30 10-Polo 10 0 - 3 info
474
PT
Central 32
ES
Ultimate Madrid B
09:30 7-Polo 7 1 - 5 info
475
ES
Puente Castro FC
TH
Bisp Cruzeiro Acad
09:30 8-Polo 8 1 - 0 info
476
PT
EF Belém
ES
CD Carlinda
09:30 9-Polo 9 2 - 2 info
486
PT
GD Malveira Serra
ES
Ultimate Madrid A
09:30 12-Polo 12 1 - 5 info
487
ES
Team WA 2915
ES
Union Africa Ceuti
09:30 13-Polo 13 2 - 1 info
488
PT
SL Olivais
ES
CD Toledo
09:30 14-Polo 14 1 - 2 info
242
ES
Malaga CF
ES
Esteponense CDF
09:30 11-Polo 11 7 - 0 info
70
ES
Atl Casarrubuelos
ES
CD Carlinda
08:50 1-Polo 1 2 - 4 info
81
ES
Union Manilva CFCD
ES
CD Leonesa E
08:50 2-Polo 2 5 - 1 info
82
PT
GD Malveira Serra B
PT
UD Alta Lisboa
08:50 3-Polo 3 6 - 3 info
91
ES
AD San Garcia
ES
CD Leonesa F
08:50 4-Polo 4 1 - 4 info
92
ES
CD Toledo D
PT
EF Belém C
08:50 5-Polo 5 0 - 7 info
104
ES
Costa Unida
ES
Puente Castro FC B
08:50 6-Polo 6 0 - 3 info
282
ES
Al Francés Malaga
ES
CD Uma Los Olivos
08:30 36-José Paterna 36 1 - 7 info
299
PT
Scu Torreense
ES
CD Murcia FS E
08:30 32-Ramón Rico 32 2 - 4 info
348
ES
CD Murcia FS C
ES
CD Torres Sagrada Familia
08:30 35-Tiro de Pichón 35 3 - 0 info
363
ES
Al Francés Malaga E
PT
UD Alfornelos
08:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 3 info
169
ES
La Sagra CF
PT
CF Outurela
08:30 7-Polo 7 2 - 0 info
175
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
CD Leonesa
08:30 9-Polo 9 1 - 5 info
176
ES
Puerto la Linea
PT
AC Bougadense
08:30 10-Polo 10 5 - 0 info
191
ES
CD Toledo G
ES
CD Leonesa
08:30 8-Polo 8 2 - 1 info
192
ES
UD Al-Andalus
ES
Seseña CF
08:30 11-Polo 11 1 - 2 info
203
ES
CD Toledo H
ES
Team WA 3024
08:30 12-Polo 12 1 - 1 info
204
ES
Monitores FA
ES
Polomas
08:30 13-Polo 13 3 - 0 info

Tuesday, June 28, 2022

ID Team A Team B Time Field Phase Score
285
PT
SC Torres
ES
CD Murcia FS
22:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 1 - 6 info
334
PT
SC Torres
ES
FS Torremolinos A
22:00 32-Ramón Rico 32 1 - 1 info
274
PT
Cad Coruche
ES
Al Francés Malaga
21:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 4 - 3 info
345
PT
SC Torres
ES
CD Murcia FS C
21:00 32-Ramón Rico 32 3 - 5 info
69
ES
CD Leonesa D
PT
GD Malveira Serra A
20:10 1-Polo 1 6 - 1 info
74
AU
Ibc Australia
ES
CD Carlinda
20:10 2-Polo 2 1 - 11 info
79
ES
CD Leonesa E
PT
GD Malveira Serra B
20:10 3-Polo 3 5 - 6 info
89
ES
CD Leonesa F
ES
CD Toledo D
20:10 5-Polo 5 5 - 0 info
90
PT
SL Olivais
ES
AD San Garcia
20:10 4-Polo 4 0 - 0 info
101
ES
Puente Castro FC B
ES
CD Toledo C
20:10 6-Polo 6 4 - 5 info
273
PT
SQ Benfica
ES
Playas Rincón Victoria FS
20:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 3 info
333
PT
SQ Benfica A
ES
CD Murcia FS F
20:00 32-Ramón Rico 32 1 - 2 info
381
PT
Odivelas BC A
ES
CB Ciudad Algeciras A
20:00 41-Las Viñas 41 9 - 50 info
394
ES
CAB Estepona
ES
CB Ciudad Algeciras
20:00 42-CD Sabinillas 42 88 - 21 info
401
PT
Team WPC 2818
PT
Odivelas BC D
20:00 43-Ciudad San Roque 43 69 - 8 info
167
PT
CF Outurela
ES
CD Arbitros Va
19:40 9-Polo 9 0 - 1 info
168
PT
EF Belém G
ES
La Sagra CF
19:40 10-Polo 10 0 - 4 info
471
ES
Ultimate Madrid B
ES
Puente Castro FC
19:40 14-Polo 14 0 - 2 info
473
TH
Bisp Cruzeiro Acad
ES
CD Carlinda
19:40 12-Polo 12 3 - 0 info
483
ES
Ultimate Madrid A
ES
Team WA 2915
19:40 11-Polo 11 1 - 3 info
484
PT
SL Olivais
PT
GD Malveira Serra
19:40 13-Polo 13 2 - 2 info
16
PT
EF Belém A
ES
Puerto la Linea
19:10 2-Polo 2 3 - 0 info
17
PT
SL Olivais
ES
Atletico Zabal
19:10 4-Polo 4 3 - 0 info
31
PT
EF Belém B
ES
CD Leonesa
19:10 6-Polo 6 0 - 12 info
32
ES
CD San Roque
ES
CDJS Elcano
19:10 1-Polo 1 0 - 3 info
439
ES
CD Leonesa B
ES
Ultimate Madrid
19:10 3-Polo 3 9 - 0 info
441
PT
AC Bougadense A
ES
A.D Taraguilla B
19:10 5-Polo 5 2 - 4 info
292
PT
Sporting CP
PT
Internacional SC
19:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 11 - 0 info
309
PT
SQ Benfica B
ES
CD Uma Los Olivos
19:00 32-Ramón Rico 32 1 - 4 info
382
PT
FC Os Belenenses
ES
Alhaurin de la Torre
19:00 42-CD Sabinillas 42 39 - 31 info
387
PT
Odivelas BC B
ES
CB Ciudad Algeciras B
19:00 41-Las Viñas 41 6 - 31 info
393
PT
Team WPC 2817
PT
Odivelas BC C
19:00 43-Ciudad San Roque 43 46 - 4 info
254
ES
CD Uma Los Olivos
ES
UD Playas Málaga FS
19:00 33-Pista Benalmadena 33 0 - 3 info
141
PT
EF Belém E
ES
Team WA 3022
18:30 7-Polo 7 2 - 1 info
147
PT
UD Alta Lisboa
ES
CD Leonesa
18:30 14-Polo 14 1 - 2 info
153
PT
GD Malveira Serra
ES
Seseña CF
18:30 11-Polo 11 1 - 2 info
160
PT
Central 32
ES
A.D Taraguilla
18:30 12-Polo 12 2 - 1 info
173
ES
CD Leonesa
ES
Puerto la Linea
18:30 9-Polo 9 4 - 0 info
174
PT
SL Olivais
ES
CD Salesianos Algeciras
18:30 13-Polo 13 1 - 0 info
177
PT
EF Belém H
ES
Ultimate Madrid
18:30 8-Polo 8 0 - 0 info
51
PT
EF Belém
ES
Puerto la Linea
18:10 5-Polo 5 3 - 0 info
78
PT
GD Malveira Serra B
ES
Puente Castro FC A
18:10 4-Polo 4 3 - 2 info
87
PT
EF Belém C
ES
CD Leonesa F
18:10 1-Polo 1 4 - 1 info
97
PT
EF Belém D
ES
Puente Castro FC B
18:10 2-Polo 2 2 - 0 info
102
ES
Puerto la Linea
ES
Costa Unida
18:10 3-Polo 3 0 - 3 info
453
PT
AC Bougadense B
ES
A.D Taraguilla A
18:10 6-Polo 6 0 - 24 info
291
PT
Gmdup B
ES
Málaga Promesas
18:00 34-Pista Benalmadena 34 1 - 6 info
316
PT
Internacional SC
ES
CD Playas Torremolinos
18:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 5 info
340
PT
UD Alfornelos
PT
Cad Coruche
18:00 32-Ramón Rico 32 1 - 1 info
388
PT
Paço Arcos Clube
ES
CAB Estepona
18:00 41-Las Viñas 41 21 - 51 info
407
PT
Odivelas BC
PT
Team WPC 2820
18:00 42-CD Sabinillas 42 17 - 15 info
417
PT
Odivelas BC
PT
FC Os Belenenses
18:00 43-Ciudad San Roque 43 18 - 30 info
253
ES
Al Francés Malaga
ES
FS Torremolinos
18:00 33-Pista Benalmadena 33 0 - 5 info
117
TH
Bisp Cruzeiro Acad
ES
Ultimate Madrid B
17:20 11-Polo 11 4 - 1 info
119
ES
Puente Castro FC
PT
EF Belém
17:20 7-Polo 7 4 - 0 info
122
PT
Central 32
ES
CD Carlinda
17:20 14-Polo 14 1 - 6 info
123
ES
Union Africa Ceuti
ES
Ultimate Madrid A
17:20 10-Polo 10 0 - 6 info
125
ES
Team WA 2915
PT
SL Olivais
17:20 12-Polo 12 2 - 0 info
128
PT
GD Malveira Serra
ES
CD Toledo
17:20 13-Polo 13 1 - 1 info
159
PT
EF Belém F
ES
CD Toledo E
17:20 9-Polo 9 0 - 3 info
165
AU
Ibc Australia
PT
CF Outurela
17:20 8-Polo 8 1 - 0 info
1
ES
CD Leonesa
PT
SL Olivais
17:10 1-Polo 1 5 - 3 info
13
ES
CD Toledo B
PT
EF Belém A
17:10 6-Polo 6 7 - 0 info
14
ES
Puerto la Linea
PT
SL Olivais
17:10 2-Polo 2 0 - 3 info
28
ES
CD Toledo A
PT
EF Belém B
17:10 3-Polo 3 6 - 0 info
29
ES
CD Leonesa
ES
CD San Roque
17:10 4-Polo 4 3 - 0 info
437
ES
Ultimate Madrid
PT
GD Malveira Serra
17:10 5-Polo 5 1 - 6 info
272
PT
CDR "os Vinhais"
ES
Barça Escola
17:00 32-Ramón Rico 32 1 - 14 info
315
ES
Inmobiliaria Castillo FS
PT
Sporting CP C
17:00 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 4 - 6 info
402
ES
Centurias
ES
Manilva
17:00 41-Las Viñas 41 18 - 47 info
410
ES
CB Ciudad Algeciras
ES
Adeba
17:00 43-Ciudad San Roque 43 5 - 71 info
420
ES
CB Ciudad Algeciras
ES
CB Maristas Córdoba
17:00 42-CD Sabinillas 42 33 - 48 info
252
ES
FS Torremolinos
ES
CD Uma Los Olivos
17:00 33-Pista Benalmadena 33 0 - 11 info
67
AU
Ibc Australia
ES
CD Leonesa D
16:10 1-Polo 1 0 - 10 info
68
PT
GD Malveira Serra A
ES
Atl Casarrubuelos
16:10 2-Polo 2 0 - 8 info
77
PT
UD Alta Lisboa
ES
CD Leonesa E
16:10 3-Polo 3 1 - 3 info
80
ES
Puente Castro FC A
ES
Union Manilva CFCD
16:10 4-Polo 4 4 - 2 info
88
ES
CD Toledo D
PT
SL Olivais
16:10 5-Polo 5 0 - 4 info
99
ES
CD Toledo C
ES
Puerto la Linea
16:10 6-Polo 6 3 - 0 info
142
PT
SL Olivais
ES
Extremadura FB
16:10 12-Polo 12 2 - 3 info
148
ES
CD Toledo F
ES
Monitores FA A
16:10 11-Polo 11 0 - 4 info
154
PT
CF Os Unidos
ES
Monitores FA B
16:10 9-Polo 9 2 - 2 info
171
PT
AC Bougadense
ES
CD Leonesa
16:10 7-Polo 7 0 - 11 info
172
ES
Puerto la Linea
PT
SL Olivais
16:10 8-Polo 8 1 - 0 info
179
GI
Mons Calp SC
ES
Atletico Zabal
16:10 10-Polo 10 1 - 2 info
231
ES
FC Cartagena Sad
ES
Madrid CFF
16:10 13-Polo 13 0 - 0 info
233
ES
Malaga CF
ES
Polomas
16:10 14-Polo 14 3 - 0 info
262
PT
Sporting CP A
ES
Al Francés Malaga A
15:30 32-Ramón Rico 32 0 - 3 info
263
ES
CD Murcia FS
ES
Al Francés Malaga B
15:30 37-PM Guadalajaire 37 10 - 0 info
271
ES
CD Playas Torremolinos
PT
Sporting CP B
15:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 4 - 1 info
251
PT
CDR "os Vinhais"
ES
Al Francés Malaga
15:30 33-Pista Benalmadena 33 4 - 1 info
3
ES
Ultimate Madrid
ES
Puente Castro FC
15:10 6-Polo 6 1 - 0 info
6
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
Polomas i
15:10 3-Polo 3 3 - 0 info
43
PT
AC Bougadense A
ES
CD Leonesa B
15:10 1-Polo 1 0 - 5 info
49
PT
AC Bougadense B
ES
CD Leonesa A
15:10 5-Polo 5 0 - 11 info
54
PT
SL Olivais
ES
A.D Taraguilla A
15:10 2-Polo 2 0 - 4 info
438
ES
CD Leonesa C
ES
A.D Taraguilla B
15:10 4-Polo 4 0 - 6 info
189
PT
UD Alta Lisboa
ES
CD Toledo G
15:00 11-Polo 11 1 - 4 info
190
ES
CD Leonesa
ES
UD Al-Andalus
15:00 12-Polo 12 3 - 0 info
199
TH
Bisp Cruzeiro Acad
ES
CD Toledo H
15:00 13-Polo 13 5 - 2 info
209
PT
Estoril Praia A
ES
Arucas Fusión
15:00 7-Polo 7 1 - 2 info
210
ES
CD Salesianos Algeciras
ES
CB Ciudad Algeciras
15:00 8-Polo 8 0 - 2 info
215
PT
Estoril Praia B
TH
Bisp Cruzeiro Acad
15:00 9-Polo 9 0 - 1 info
216
ES
Ultimate Madrid
ES
UD Los Barrios
15:00 10-Polo 10 2 - 0 info
310
ES
Palma Futsal
PT
UD Alfornelos
14:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 2 info
321
PT
CDR "os Vinhais"
ES
FS Torremolinos B
14:30 32-Ramón Rico 32 1 - 3 info
360
PT
Scu Torreense
ES
Al Francés Malaga E
14:30 37-PM Guadalajaire 37 12 - 0 info
298
ES
CD Murcia FS E
ES
Playas Rincón Victoria FS
13:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 2 info
304
PT
CDR "os Vinhais"
ES
CD Uma Los Olivos
13:30 32-Ramón Rico 32 1 - 8 info
328
PT
P8 Academia Futsal
PT
Sporting CP D
13:30 37-PM Guadalajaire 37 1 - 14 info
286
PT
CDR "os Vinhais"
ES
CD Uma Los Olivos
12:30 32-Ramón Rico 32 0 - 12 info
297
PT
Scu Torreense
ES
Al Francés Malaga
12:30 37-PM Guadalajaire 37 4 - 2 info
362
ES
CD Murcia FS D
ES
UD Churriana
12:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 11 info
327
PT
CF São João Deus A
ES
CD Murcia FS B
11:30 32-Ramón Rico 32 0 - 3 info
339
ES
CD Murcia FS A
PT
Gmdup
11:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 3 - 0 info
361
PT
UD Alfornelos
ES
Al Francés Malaga C
11:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 2 info
322
ES
UD Playas Málaga FS
PT
Benavente Fca
10:30 32-Ramón Rico 32 4 - 0 info
346
ES
CD Torres Sagrada Familia
ES
Al Francés Malaga D
10:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 0 - 3 info
347
ES
CDF San Pedro Costa
ES
CD Playas Torremolinos
10:30 37-PM Guadalajaire 37 0 - 3 info
303
PT
CF São João Deus B
ES
Al Francés Malaga
09:30 32-Ramón Rico 32 5 - 4 info
279
PT
Gmdup A
ES
Al Francés Malaga
08:30 31-Polideportivo de Arroyo de la Miel 31 2 - 2 info
280
PT
CF São João Deus
ES
CD Uma Los Olivos
08:30 32-Ramón Rico 32 0 - 1 info